Kurumsal - Tatmix Kuruyemiş

Hakkımızda

Ahmet Faruk Kurtulmuş ve Süleyman Kurt öncülüğünde 50 m2 alanda açmış olduğu perakende satış noktasında Tatmix markası ile ticaret hayatına dahil olan Horizon Kuruyemiş yeni açmış olduğu perakende mağazaları ile perakende ağını genişletme yoluna gitmenin yanı sıra kurmuş olduğu saha satış organizasyonu ile toptan satış sürecine dahil olmuştur. Devam eden süreçte 1500 m2 kapalı alanda kurmuş olduğu üretim ve paketleme tesisi ile kendi markalarının yanı sıra private label dolum yapmakta olan şirketimiz hali hazırda, 6 perakende mağazası 9 adet satış aracı ve kurmuş olduğu bayilikleri ile hacmini gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir.

İmalat sürecinde teknolojiyi yakından takip eden tesisimizde ürünlerin, kavrulduğu andan itibaren el değmeden tam otomatik makinelerde paketlenerek tazeliğini sizinle buluşana kadar ilk günkü gibi korumasına özen gösterilmektedir.

Bahreyn, Katar ve Almanya gibi çeşitli ülkelere ihracat yapmakta olan Horizon Kuruyemiş, bu bağlamda yurt içi ve yurt dışında tanınır bir marka olmayı kendisine ilke edinmiştir. Genellikle mutlu anılarımızı tamamlayan minik ve farklı tat takviyeleridir kuruyemişler…Uzun kış gecelerinde, uzun yaz gecelerinde TV seyrederken gömüldüğümüz puf koltuğumuzun yanı başında duran sehpada, heyecan kasırgası spor karşılaşmalarında, aperatiflere eşlik eden tabaklarda bir araya gelirler çerezler…